Kai pora isiskiria - tada vienas kitam suranda labai daug minusu,o kol draugavo minusu beveik nebuvo

2011.01.01 14:31 Anonimas
  • 12
4
meile,draugyste.pora,isiskyrimas,minusai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Kas ten per popiera pas bobą prie staniko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
tai aisku taip ir buna
Snekuorius 5651    
tai bl realiai tai ir būna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Pirmokas matyt rašė. Nesijaudink, kitą kartą su mergina labiau pasiseks (gal), bet nereikia iškart kurti demotyvacijos , gerai.
Grįžti į viršų