#1 tie 'genijai' neskiriantys žalios ir raudonas vadinami daltonikais, idiote.
Baimės faktorius
Anonimas
5324
Anonimas
5339
Vakar teko isbandyt ta faktoriu , is to jaudulio ant estakados 4kart gesau nu nx :D
Anonimas
5340
wtf?
Anonimas
5340
Ohoho kiek nervu isgadino ..
Anonimas
5340
Ko cia bijot? 1 kart islaikyta su visisku chill. Jei tikrai gerai pasiruosiai tai jokios baimes nebus.
Anonimas
5340
tu bote ka cia svaigsti
gitaristas
5340
pirma išmokit vairuot, tada tik seskit už vairo, nes vėliau kai prisėda tokių genijų, kurie neskiria raudonos nuo žalios, pridaro avarijų ir nukenčia niekuo dėti žmonės
|

