O, mano dėstytojas. :)
Yra dvi nuomonės - Dėstytojo ir neteisinga
zilwis777
5384
Anonimas
5478
Aplodismentai jam! Esu laiminga, kad teko pabendrauti su tokiu žmogumi.
Anonimas
5721
Stakvilevicius cia, va cia tai tikrai kad yra arba jo nuomone (moksliska) arba neteisinga, viska jis zino.. nu kas su matematika ir dar daugiau
Anonimas
5722
sitas destytojas geras ;) geros paskaitos pas ji budavo :)
Anonimas
5722
tik ne pas rimanta raudoni ;D protingas zmogus supranta kitu nuomone
Anonimas
5723
Tass pats ir su tėvais :D
Anonimas
5724
Pagarba :) Komentare neįžvelgiu nei ironijuos nei juoko, parašyta gryna tiesa :)
erikaslt
5724
fainas senis atrodo :D
waiduse
5724
Jis kiekvieną paskaitą paversdavo mažu spektakliu su daugybe įdomybių, tik spėk viską fiksuoti :) Pagarba šiam dėstytojui!
Anonimas
5724
Pagarba. Tikras pavyzdys. Dekui uz paskaitas Fotone.
Anonimas
5724
Pagarba siam zmogui :) dekui uz Fotona :)
Anonimas
5724
neteisinga nuomone?
Anonimas
5725
Aisku, kad protingas zmogus, juk is pagegiu!!!!!
Anonimas
5725
#7 patikėk, tikrai nea :) Ji pazista daug zmoniu is visos Lietuvos
Anonimas
5725
Šiltas ir įdomus žmogus. :))
erikaslt
5725
windows xp for life
Anonimas
5725
sitoj demotyvacijoje reiskias tik ŠU studentai :D
Anonimas
5725
oooo, gerbiamas Stakvilevicius:)) nebuvau sutikes labiau issilavinusio zmogaus:)
Anonimas
5725
ei draugai ka matau
Anonimas
5725
#3 Demotyvacija nublanksta pries sita asmeni. Jis tikrai vertas nemazai pagarbos. Zmogus i kuri galima lygiuotis...
Spameris
5725
Atsipisam nuo žmogaus ir pradedam apie demotyvaciją kalbėt.
RYBA
5725
vo koks pacančikas!! :D
Justulis
5725
ok sitas zmogus MALADIEC!!!
|

