Dar tik trečia sakini skaiciau, galvoju bus coliuke, akurat ! Norit pasakau kodel jinai coliuke uzsivadinus?- jai truks baxuro, praeitas paliko, tai dabar visi vyrai nieksai ir t.t. bet gal kitas bus kitoks.. as tave irgi palikciau nes is tavo demotyvaiju, jei taip galima pavadinta, aiskiai matos kad dar nesi labai subrendusi. taigi panele paauk biski, igauk protelio ir tada eik princu ant balto zirgo ieskot. na o dabar- mars ruosti pamoku ! oj, siandien penktadienis, tada paziurek dar labanakt vaikuciasm ir eik miegot :) tikiuosi pagavai ka ta norejau pasakyt, sekmes !
Gerb. vyrai, - Dar nevėlu ištaisyti savo klaidas...
Anonimas
4783
Anonimas
5010
#6 Cia ir atsiskleidzia tavo standartai - nesvarbu koki suda kelt, bile patvirtintu. Apgailetina.
Anonimas
5010
man atrodos demotivacijos autore permete bochuras ir sukure ta demo. :D
Anonimas
5010
Bullshit
Anonimas
5010
#6 seems legit.
Anonimas
5010
#4 Ai nu :D tuomet atsiimu žodžius. Bet, manau, ir taip aišku, kokių reakcijų susilaukia tokios nesąmonės. Čia ne pirmas ir ne paskutinis verkšlenimas šitame dievų pamirštame užkampyje :D
Anonimas
5010
InKstinktai? :D
Anonimas
5010
coliuke kuo toliau tuo blogiau tau ziuriu daros, ispizdejei visai
Anonimas
5010
Pirmas dalykas, tai mergaitė kuri tai parašė neturėtu intymiai kontaktuoti su vyrais, geriausiu atveju pasilaikyt už rankučių su bendraklasiu, kitaip tai pedofilija. Parašė aiškiai nepilnametė, gyvenimo nepažįstanti persona. Nu bjauru skaityt tokį mėšlą. Nei tu, mergaite, šeimyninį gyvenimą gyveni, nei apskritai nesi subrendusi vertinti vyrus ir tuo labiau kaip visumą. O šitos "demotyvacijos" autorė irgi gera, jei kelia tokias nesąmones, reiškia jomis tiki. Vaikai jūs esate, mergytės, kai suaugsit, tada galėsit diskutuot apie lyčių skirtumus.
Anonimas
5010
Seems that someone has got forever alone..
Geras_Iksas
5010
tekstas tai.. lol :) o tas "parasyti labanakt" parodo apie kokio lygio (ir amziaus zmones) draugyste, meile cia sneka.
Anonimas
5010
Coliukę vėl bahuras paliko :D dabar visi vyrai kalti. Išlįsk iš savo fantazijų pasaulio. Tvarto merga, matai, užsimanė princo :D
|

