Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...

2010.10.30 Fusion
  • 297
42
daktaras, hausas,hausas,vikodinas,narkotikai,tv6, vistiek, geriau,nedzinskas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
PRAPLAUK ZIURKIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt 5714    
Zymes : DD
Spameris 5714    
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Nuotraukos nėra
Hey 5715    
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#39 bendramintis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
as tai gan stiprej geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
jis zino :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane 5715    
neatspėjai
kiki17 5715    
buvo tokia jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas 5715    
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll 5715    

Nuotraukos nėra
Shilumine 5715    
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
21# :D
Rocknroll 5715    
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt 5715    
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
Nuotraukos nėra
emuemu 5715    
nedzinskas nx:D
povilasq 5715    
nu ir ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
visi veike ta pati
Brigita 5715    
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
As tai mentalista ziejau.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#10 as irgi
Brigita 5715    
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28 5716    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Deje,bet.. nezinai :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#4 Bus duhas
Ex02r 5716    
patapsejo :D
manthukaz 5717    
22h
Grįžti į viršų