tj tu gal irgi pabandyk?#14
Taip ir toliau - Tegul pratinasi
Anonimas
5546
Anonimas
5548
o as pastebejau, kad kas stengiasi nepakenkt savo vaikui, neruko, negeria nestumo metu, dazniausiai ju vaikai gimsta su kazkokia beda, o tu kurie geria ruko ir t.t. ju vaikai dazniausiai gimsta sveiki
MagicianGirl116
5548
Tik poxujistė motina gali taip elgtis
Anonimas
5548
as galvojau cia vyras storas, o jus jau iskart atpazinat motery
Anonimas
5548
Šitas atrodo bižkį su mintim.... Čia ne vien kalba apie kūdikį, bet įtariu ir apie nepilnamečius, kuriuos tėvai "neva" moko ar "jau geriau prie mano akių gertų nei kažkur pasislėpęs".
pelislovas
5548
bet kiek matau tai chronsiu vaikai is veido jau chroniai buna net mazi budami :D GENETIKA, vaikai, GENETIKA!
anonimas
5548
#8 ir ar viskas ok su juo bus
Lukis28
5548
gimt tj tikrai gims, bet neaisku ar gyvas gims ar jau ne...
Anonimas
5548
Blet kaip žiauru.
Anonimas
5548
arba iš vis negims...
Anonimas
5549
jie negims prasigėrę ir rūkaliai,o gims apsigimę,na aišku yra galimybė, kad ir išvis negims.
MindziuX
5549
#1 Nieko keisto, gimsianti karta visi jau bus prasigėrę ir rūkaliai.
Anonimas
5549
kas cia fuj????
povilasq
5549
fuj, butinai dar jai reikejo apsinuogint?
d3du
5549
Tokias moteris negalima pavadinti motinomis,nes joms rupi tik jos pacios
|

