#12 susidegink.
Kaip atsikirsti - Dažniausiai sugalvojame tik ginčui pasibaigus
ninadalala32
5503
Anonimas
5535
jeigu nesugalvoji kaip atsikirst žodžiais, lieka veiksmai.
ninadalala32
5562
блд блд висада
Energy
5564
Tiesa :D
Anonimas
5565
O taip. :D
emiemi2
5565
būūūūūtent :D
Anonimas
5566
buvo nx.
Mr.Gulbius
5566
Tai jau jo..
Anonimas
5566
man ir taip budavo, bet praktika padejo xD
Anonimas
5566
Visada taip, ir blemba kaip tai uzknisa. ;D
Anonimas
5566
jo taip dazniausiai ir buna
Anonimas
5566
Jau , buvo kažkas panašaus , šiaip. ;*;*;*;*;*;*~
Anonimas
5566
Nemokat isreiks savo minciu zodziais.
|

