#10 nekalbek uz visus .
|
Bieberland
5563
Anonimas
5565
kas jus per fanai? myzat del jo i kelnes, o nei istorijos nezinot bybiai
priesayka
5565
nesielgia nei kaip pamaiva nei ką. jei nesispjaudo ir purvinų rūbų nenešioja,nereiškia,kad nėra panašus į bx, ar dar kažką. keistas jūsų požiūris
Anonimas
5565
Jei jis nebutu toks pamaiva dar butu px bet jis toks pamaiva elgias kaip merga nx, reik elgtis kaip vyrui
Anonimas
5565
#4 kad likes pasaulis ji gerbia,del to kad jis turi gera balsa,yra izimus ir turtingas
crisha
5565
#4 WRONG. Yra žymiai daugiau žmonių, paauglių ir kitų, kurie jį palaiko, jį "myli", ir etc. Labai kvailas jūsų mąstymas. Pagal tavo mąstymą tikrai, geriau būkim tie, kurie geria, šlaistosi gatvėmis, tačiau nebūsiu įžymus, neturėsiu daug pinigų, kuriuos galėsiu leisti kur noriu, kada noriu. :)
crisha
5565
#3 nesąmonę įkėlei :)
synch
5565
eikit jus nx su taip pavydejimais... ko jam pavydet? kad puse pasaulio stumia ant jo? jau geriau busiu paprastas lietuvis negu jis...
Anonimas
5565
jei jis taip dainuotu tai tada klausyciau :D www.youtube.com/watch?v=kspPE9E1yGM o autorius turbut ivaldes jb stiliuka?
crisha
5565
žinoma nėra. :) stumia tik tie, kurie neturi savo gyvnenimą - kišasi į kitų, neesmė, kad jis tų mūsų Lietuvių komentarų neišvys. :) ir taip pat tie, kurie pavydi. Visgi, nevisiem duota gyventi tokį gyvenimą.
|

