:D geras :D
Visada - Galvok apie pasekmes
Anonimas
5616
Anonimas
5619
Koks skirtumas kada ateis pasaulio pabaiga, no to kas nors pasikeis? Jaigu gyvenat ne savo malonumui tai pasikeiskit ir net jai ateis pasaulio pabaiga nebus ko gailetis, o jai bijot pasaulio "galo" tai reiskia jusu gyvenimas susikloste ne taip kaip noretusi, bet kaip jau sakiau.... Yra laiko pasikeist ;)
Anonimas
5619
geras paveikslelis, bet prierasas ne i tema
Anonimas
5619
;D
Anonimas
5619
darbas be pabaigos
Anonimas
5619
nu ir kas kad buvo? dar karta idejo ir neverkit laumzirgiai
Hernikas
5620
bet visgi ryski tendencija pasireiskus yra, kad zmones ne visai supranta kas yra demotyvacija. Paveiksleliai ar nuotraukos buna tikrai juokingi bet antrastes ju visai nedemotyvuoja.
saulens22
5620
#8 #9 link or didn't happen.
Anonimas
5620
Bet jau taaaip chrienovai išversta. Žodžiu, lietuviai kaip visada pavaro.. Sukniso visą bairį. Peace out, btw. ;)
Anonimas
5620
Galiu aš jiems naują tą kalendorių nupaišyt.
Anonimas
5620
geruuuuuuuulis, patiko
Anonimas
5620
ne per daug sau vaikeli leidi visus lopais vadint?
Anonimas
5620
lopai, taigi sitas jau buvo idetas. copy paste powah
Anonimas
5620
taigi sitas jau buvo idetas. pradekite ka nors naujo deti o ne kopijot ta ka senai buvo ideta
Anonimas
5620
Siaip panasiai ir buvo,nes neuzteko vietos ant tos plokstes ^^
kiki17
5620
milijonur , milijardus /:D
Anonimas
5620
good one
Anonimas
5620
Patinka!
Anonimas
5620
LIKE double like! :D
Teenagor
5620
Geras šitas ;D
anonimas
5620
gali buti, kad jie apie tai ir pagalvojo :D
|

