Na pacany! :D
Nesvarbu lohai jie, ar normalūs, - savi lieka savi, o su savais mes einam iki galo!
Daniella
5301
Anonimas
5303
Kad ir koks draugas visada bus draugas gerai pasakyta!!!
Anonimas
5304
Karoona
Anonimas
5306
www.demotyvacija.lt/ir-nesvarbu-ar-kurvos-jie-ar-like-normalus-1312549.html
Anonimas
5306
gerai pasakyta
sqlD
5306
BUMER :--))
Anonimas
5307
va, va, auksine fraze : ))
Anonimas
5307
cia kartais ne is bumerio?
|

