Ligonei tie anime fanai
|
krcnrc
3577
Anonimas
5118
zinot kartais buna kad paziuria anime kuro nevertejo ir nekence koki hentai ar yaoi paoto galvoja visokius iskripimus o normalu paziuri ir dievina
Anonimas
5135
nepamaisytu man ta knygute :))
Anonimas
5197
Plbm patiko : ]
Anonimas
5424
#6 DAR VIENAS DURNELIS , NORMALAUS ANIME NEMATES
liau-liau
5581
Mačiau Death note filmą.Visai įdomu.Bet anime nemėgau,nemėgstu ir nemėgsiu :D
Anonimas
5590
Po L mirties Mello, Near ir Matt buvo :D Stai dle ko buvo verta veliau zet
Anonimas
5694
Neseniai maciau visa sezona. Yra ir filmas... Reiks paziureti...
Anonimas
5699
Death Note yra sugoii kad ir ką kas besakytų...
anonimas
5757
DBZ geriausias visu laiku anime :D
Anonimas
5757
cia ne tik apie death note. bet siaip pritariu, be reikalo ji nuzude XD
Apsiverkit
5757
Nėra čia ką dievinti, pradžia gera, bet po L mirties anime šiknon suėjo ir viskas.
Anonimas
5757
kvailas poziuris. ypac jeigu dievina reiskia, kur daugiau apie nieka negalvoja, tai ir ziurintys ir neziurintys nesupras. sioks toks silpnaprotystes pozymis buna
Pouu
5758
Yay. (y)
|

