Pamačius ją, - man nebegėda gyventi Lietuvoje

2012.05.22 00:52 shawtyyMANE
  • 11
3
nuostabi, lietuve



Nuotraukos nėra
Anonimas 5013    
Mergaite, jei tau geda gyvent Lietuvoj, man geda, kad tu joje gyveni.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
nu tai ir nebegeda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
Tau ir neturėtų būti gėda gyventi lietuvoje.
Grįžti į viršų