Jo bl*t žinau, o tu eik nx:D
Tu! Taip, tu! - Tu esi nuostabus ir turėtum tuo didžiuotis!
Anonimas
3980
Anonimas
4734
#6 Hold It!
Catenas
4736
Objection! :D
Anonimas
4736
gaila ne i mane rodo :/
Anonimas
4737
#3 ups, niekam tikes* :D
Anonimas
4737
anksciau buvo tokia gera demo "manai, kad esi niekam netikes? nereikalingas? niekas taves nemyli? TU TEISUS!" , o dabar kas cia per sudo kruva? :D
Anonimas
4737
Net ir sakyti nereikia ir taip zinau :D
Anonimas
4737
Aš?
|

