viskas tas pats!!!!!!!!!
O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?
Anonimas
4879
Anonimas
5233
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Anonimas
5308
taip ir bandau!!!:))
Anonimas
5356
butent taip.
salaga3
5387
one word: Angerfist
Anonimas
5468
photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/23652_358520543981_131261338981_4667841_7670890_a.jpg
Anonimas
5468
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Anonimas
5514
Taip ir bandau .,:D
Anonimas
5517
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Anonimas
5528
#24, pritariu 100% :)
Anonimas
5528
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Anonimas
5546
justin bieber
Anonimas
5549
Wau net ir telefonas mano ;D
Anonimas
5581
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Anonimas
5603
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Anonimas
5604
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Anonimas
5616
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Anonimas
5616
Narkotikais
Anonimas
5618
Sexas :)
Anonimas
5618
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Anonimas
5619
#8 lopas tu
Anonimas
5619
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Anonimas
5619
Sportu...
Anonimas
5619
nx ta rusiška muzika
Anonimas
5619
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
adamkus123
5619
jums geriau nezinoti
Anonimas
5619
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Anonimas
5619
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut
5619
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Anonimas
5619
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Anonimas
5619
#14 Pritariu visu 100% :]]
Anonimas
5619
www.demotyvacija.lt/pumpuokis-kaip-sugebi-1244425.html
Jaded
5619
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous
5619
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
katakomba
5619
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor
5619
butent taip.
Anonimas
5619
Piesiu,rasineju.
Anonimas
5619
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Anonimas
5619
Kyslotna : DDDDD
Anonimas
5619
Mmmmm.... alus?
povilasq
5619
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Anonimas
5619
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Anonimas
5620
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas
5620
Same lik you bitch :D
|

