Prikolu nesuprantat, ne jum cia nardyt
Nu sakykit ką norit, nėra to gyvenimo - Algą sumažino, boba alų paslėpė, per teliką vien muilo operas rodo...
Anonimas
5572
ka cia pezi. jauciu pats autorius dar nedirbantis,alu geri tik nealkoholini, ir isvis teliko neziuri nes vis laik lauke trainiojies. :) ir aplamai. sitie zodziai isgirsti is tavo tevu. :D sori:*
Anonimas
5573
Jau alkocholikas o dar tik kudikis
Anonimas
5573
boba turi ir dar blogai jam ^^ lopas...
Spunkyz
5573
#1 LOW FIVE!
rossoneri
5573
HIGH FIVE!
|

