P*skit į Afriką gyvent, ten jokios pasaulio pabaigos nebus.
Jeigu 2012 prasidės pasaulio pabaiga - Lietuvoje ji tik tęsis..
Justytiukas
5462
Anonimas
5462
taip, niekur kitur pasaulyje gyvenimas nera toks blogas kaip lietuvoje... uzpisot jau
Anonimas
5462
;D
Anonimas
5462
#6 Bet teisybę pasakė.. :D Lenkas - žodžio lopas sinonimas.
Sylon
5462
#5 griezta rove :D
Anonimas
5462
#4 Nebūtum lenkas, tai galėtum aiškint.
bujojus
5462
nebūtum lodorius, pakeltum lietuvos ekonomiką ir padėtum vargstantiems...
Anonimas
5462
Nebutu Литва
Anonimas
5463
kas jau kas, bet mes jau savo 2012 išgyvenom, klausimas ar išnaudosim kitų 2012?Mes jau išlindome iš krizės rinka, nors ir lėtai, bet atsigauna, o Graikija, Portugalija, o ir Italija ant ribos, ko gero, mes turime realią galimybę keisti viską į savo naudą, tik, vėlgi pakartoju, ar išnaudosim galimybę, ir ne tik valdžią turi gerinti sąlygas bet ir mes patys, tad tikėkimes išnaudosim galimybę
Anonimas
5463
Oho dar taip sugalvok.
|

