Tas jausmas, - kai susitinki seną pažystamą...

2011.02.01 20:15 Anonimas
  • 39
5
priglaude,uzaugino,paleido,sutiko,atpazino



Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
ble galejai nerasyt tos nesamones, uztenka ir video. koks cia dar senas pazystamas? tau tevas irgi senas pazystamas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Va cia tai jooo geras.. Cia tik meile tarp gyvuno ir zmogaus tegali buti manau taip atvirai isreiksta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Cia net ne ta demotivacija o pats video,toks graudinantis,bet is laimes tikriausiai,nezinau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
o kur matei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
bl per sita kaip verkiau , jobtvaimat!! buvo ilgas idetas . nejo laikyt nahui :D :D
Grįžti į viršų