- Mama, atvažiavau į Panevėžį... - - Smagu, sūnau, nepakliūk į bėdą.

2012.01.16 Arnutisxal
  • 113
22
panevezys,smurtas,linksmybes







Nuotraukos nėra
Anonimas 4855    
aha kurva į šiaulenkę panevežį atvarykit pamatysit kas yra rajonas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
nesamone..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
#8 nebesvaik vaikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
#8 Siaip klausimas, o ko nakti neaisku kur valkiotis? Suprantu, centre pasilinksminimo vietos, o ko per visus rajonus vilktis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
man tai zveriskai juokinga :D
anonimas 5271    
Vilnius, Kaunas, Panevežys, Šiauliai visur naktį po gatves valkiojaus ir nieko neatsitiko nors kaip man paprastai turėtų nes aš visai kitą stilių išpažįstu ir gyvenimo būdą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
Che, prajuokino kažkodėl :)) Normalus tas Panevėžys, kiek jame jau pragyvenau, tai nieko blogo ir nenutiko.

Aišku marozėlių ir gopnikų visur yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
gyvenu panevezy, pilna marozeliu kaip ir wisuose kituose miestuose, bet yra ir normaliu zmoniu, dar pensininku daug yra :D seip ispustas reikalas dar nuo tulpiniu laiku :D ju nebera, atsipeikekit, tai ramus pensininku miestelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
visur yra brudu ir normaliu zmogeliuku.... cia tik ispustas tas panevezys jis kaip ir kiti miestai turi + ir-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
;D Čia išlieka tik geriausi. Jei slabakas esi, tau čia ne vieta.. ;PP
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5488    
#8 Beveik kiekvieną naktį vaikštau ir dar nekart nebuvo prisikabinę kas nors vien už tai, kad ėjau gatve.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Bijokit Panevėžio ;).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
normalus tas penevezis ko varot ant jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
be sansu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Atvažiuokit į Kauna naktį praeikite pro Slabotke, Šančius, Partizanus. Liksit be daiktų ir dar į galva gausit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
O gi viskas. Jei esi durnelis, tai ir gausi į kaulus. Va ir va kiek vakarais/naktim Panevėžy pravaikščiota. O kaulai visi sveiki.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#4 atvaziuok i pnv, ir vakare pereik su kokiu 1-2 draugu per miesta, pazesim kas pasikeites bus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Parodo taip savo šalies lygį...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
na čia jau, kaip stereotipas.... seniai pasikeitęs tas Panevėžys
Nuotraukos nėra
djkinder 5734    
Greta, tai cia ir juokinga. Tokiu situaciju buna, o kad Panevezys paminetas, tai labai kreipt demesio nereiktu, bet kuriame mieste tai gali nutikti :)
Nuotraukos nėra
Netaunetau 5734    
jau nebeturi išmanaus telefono
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
fail. nesąmonė kažkokia. nors ką nors juokingo sugalvotumėt, o dabar.. beviltiška. : )
Grįžti į viršų