vargsti delioji kuba aklas ir sudeliojas pasijauti dar labiau apgailetinas .... NES TU NEMATAI
Pasiteisinimas silpnųjų savybė. - Stiprus visada ras būdą pasiekti savo tikslą
Anonimas
5543
kobebraintas
5544
visi rastai vienodi
Anonimas
5545
#1 susidegink
Anonimas
5545
komentuotojai didieji tai geriau uz wisas demo kai amzinai :D
Gintaute
5549
#10 neapsisik is laimes.
NesTaiPaprasta
5554
123, na taip. bet ka jau padarysi su juo...
NesTaiPaprasta
5554
123, na taip. bet ka jau padarysi su juo...
Anonimas
5555
pyderastas slykstus #4 yra jau ne pirma karta pastebiu
Anonimas
5555
rubiko kubas akliesiems, tokio dar nemačiau... šeip pasigirsiu spalvotą susuku per 1 min :)
Teenagor
5555
#4 sick.
Apsiverkit
5555
Sutinku, Hitleris yra mano įkvėpimas.
Spameris
5555
#1 Kirsk atgal, nestovėk kaip grybas!
Genijus
5555
#1 Ta prasme ima ir iskerta? Tai ginkis, nepasiduok kita karta :)
Popo
5555
CIA VISAI NE I TEMA, BET SITO TINKLALAPIO SISTEMA TOKIA AFIGENA, KAD KAI NORIU IKELTI DEMO MANE ISKERTA NUMETA I MANO PROFILI IR NIEKO NEDUODA PADARYT.
|


