Ar sugedusi daiktą išmeti? - Ar mėgini jį pataisyti ?

2011.03.07 01:22 pete24
  • 0
6
neismesk,pataisyk







CRONUS 5592    
Išardau ir rūsy paslepiu
P.S. #2 čia irgi mintis kur kas gilesnė
Nuotraukos nėra
pete24 5592    
pana i garantini siunti? ;D
Punceka 5592    
Į garantinį siunčiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
nu kai sugenda mana pana dar bandau taisyti bet jei nebesusitaiso tai metu lauk nu kartais del grozio pasidedu
Nuotraukos nėra
pete24 5593    
cia mintis kurkas gilesne,o daiktas palygintas su mylimu zmogum kuris nepateisina musu lukesciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
nu kai sugenda dar bandau taisyt bet jei nebesusitaiso tai metu lauk nu kartais del grozio pasidedu
Grįžti į viršų