#4 pz tu ir debilizmas.....
Pavydas- - savo menkumo supratimas
Anonimas
5753
kamile
5814
Turbosraige
5816
#5 Taip, dede Hitleri, mes tikrai mazi vaikai, mes tikrai idiotai ir tikrai taip manome.
Anonimas
5816
Ar tau su galva viskas gerai? :D Man atrodo tu vienintelis likai nesupratęs kas čia vyksta. :D
Anonimas
5816
cia tos papugeles panaudotos tik kaip simbolis. Jus, vaikai, manot kad tai papugelei ne px? Jus manot kad tos papugeles buciuojas?
Anonimas
5816
šiaip manau, čia su fotoshop pasidarbuota :-P
Anonimas
5816
FAKIN SUGRUZINO ;/
Anonimas
5816
Paskui garantuoju pabuciavo ir ta kita vat :)
kiki17
5817
biski liudna , gaila kitos papugeles. bet taip
|

