Lol ir mane nervina. Norisi istaisyti, sutaisyti :( ir toks noras, niezti rankas, xD man daznai taip bunaaaa xd blogas jausmas.. ka daryt
Perfekcionisto - Pragaras
Anonimas
4282
Anonimas
4283
Nu tai debilai esat kad nervas ima
Anonimas
4283
man kaip apdailininkui dega akys xD
Anonimas
4286
Negalėčiau žiūrėti. Griaučiau laukan ir daryčiau normaliai :D
Anonimas
4286
Ant nervų veikia. :d
Anonimas
4286
Sita pastata reikia sudeginti iki pamatu. Nors ne, ir pamatus reikia sudeginti. Ir viska statyti is naujo, tik si karta blaiviems :D
Anonimas
4286
Nu kažkaip ir man žiūrint nervas ima :s
Anonimas
4286
:D
|

