#10 tai gal antra karta ziuri? :D
Atsiprašo ne kaltas, - O tas, kuris labiau brangina.
Anonimas
5536
agnyciukea1
5559
#4 :D
Anonimas
5570
Buvo tik šiek tiek kitais žodžiais. :> bet vis dėl to, jei jau ji yra tarp geriausių, vadinasi daug kas nematė. :>
Anonimas
5573
Štai matote "tikro" lietuvio pavyzdį: rėkia (keikiasi) jog ši demotyvacija jau buvo, bet to neįrodo. Be to parodo savo išsilavinimo lygį ir kultūrą. Geriau patylėk ir tave laikys kvailu, negu praverk burną ir išsklaidyk visas abejones.
povilasq
5574
blt ne mano reikalas tavo skleroze ir as nesiruosiu cia blt po pusllapius viaiksciot, vien tam kad irodyciau, jog tu nezinai kas bivu o kas ne
Punceka
5574
tai surask kur yra buvus, nukopink bl url tada suski rėkauk
povilasq
5574
#6 kaip tai kur!? cia blt
Anonimas
5575
xD Juokina mane tokios... whaa whaa whaaa.. paverk dar
Punceka
5575
Kur?
povilasq
5575
BUVO BLE JAU SITA EMOTYVACIJA...
Anonimas
5575
cry me a river
Anonimas
5575
o tam kurio atsiprasai vistiek px
Anonimas
5575
=]
Anonimas
5575
:)
|

