Lietuviai - niekad nebijo prisipažinti viešumoje

2010.08.25 12:42 jackblack
  • 9
5
lietuviai,viesuma,prisipazinimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Sudai valdo ir viskas tuo pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Įdomu ar jis žino, koks pats šūdas būtų, jeigu nebūtų mokyklos.
Nuotraukos nėra
jackblack 5785    
taigi fb pirmi komentarai eina virsuj, o sekantys rikiuojasi apacion :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
o jei pirmiau eina merginos komentaras tai demotyvacija kvaila...
sabutyte 5785    
Prajuokino :D
Grįžti į viršų