Aš jau geriau naudočiau iPhone 1, bet kad iOS operacinė sistema būtų, nei patį naujausią kokį Samsung.
Kas nemėgsta Apple - Tas neturėjo Apple
Kresencijus
1927
Anonimas
3159
Viena syk turejau iphone jis taip mane sunervino ,kas net ismeciau pro langa
Anonimas
3384
#2 Pagaliau, bent vienas normalus zmogus apie xiaomi kalba. Pats turiu Xiaomi Mi5 ir patenkintas esu :) Pries tai esu naudojes ir Samsung ir iPhone, taciau teko nusivilti jais.
Anonimas
3384
Baikit su tais apple geriau koki xiaomi pirkit tai bent pinigu sutaupysit ;)
rokiuxsss
3384
:D beviltiška ginčytis su apple fanais.. :D čia kaip Barcelona ir Real Madrid fanų karas :D
|

