Šypsenelės - Kartais taip norisi panaudoti rašinyje

2010.07.07 Anonimas
  • 99
33
rasinys,smailai,sypseneles,emocijos







Nuotraukos nėra
Anonimas 4802    
#27 Višta :D Ką dar papasakosi? Gal mokytoja beprotė dėl to, kad mažina pažymį už gramatines klaidas? Sušikta egoistė. Nustok kaltinti kitus dėl savo kvailų klaidų ir nesąmonių, šliūcha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5125    
Bet gal kas nors supratot prie ko cia ta Bulgarijos veliava (priespaskutinej eilej sestas, jei neradot)??? Biski ne i tema.
rezon 5648    
nu :D
Piggytwo 5651    
Fotoshop!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Cha cha nera (heidy) woweres;D
OoS 5820    
#27 Tai ar čia mokytoja beprotė, ar tu, kad atkakliai dėdavai smailus, nors už- tai pažymį muša? ;D
O šiaip klasiokas valstybiniam egzamine smailą uždėjo gale.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
mūsų beprotė lt mokytoja tai kai įdedu nusišypso savo demono šypsena ir sako : nu negalima dėti rašinyje, čia taip rašoma yra tik internete, tai ir nukrito keliais balais pažymėlis kai kieno....
atsiverti lapuką te 7 vien dėl tų smailų ;D
tai jau rašiniuose nebededu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#25 nu as irgi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
as ir naudoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
faktas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
hahaha true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
būna kartais. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
as [er anglu dedu bet mokytoja tik varo ant manes ir varo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
o as ir dedavau, ir mokytoja patikrinus komentara parasydavo ir pati smaila uzmesdavo :p bet aisku budavi tik :) arba :D ;D
OoS 5830    
(fubar)
Baisuaisia, kai ir kalbėt pradeda smailais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
autoriui matyt laubiausiai ir norisi panaudoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#14 (swear)
Blooper 5830    
labiausiai iš visų yra prilipęs (tmi)
SKYPE RULEZ!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
(swear) :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
kaip rasosi tas priespaskutinis smailas??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
o šiandien mano gimtadienis
Karole 5831    
Kontra parasai kokiam 10tukui,o paciam gale pridedi (finger) smile :D
t4RAps 5831    
....kontroliniuose patalpinciau (angel) arba (sun) kai zinau, kad nusisneku, arba visai nieko nezinau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Rašinyje ne, bet į kontrolinius tai būtinai patalpinu vieną ar kitą :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
aga,visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
man irgi norisi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
oi buna buna :D
kramtuske 5831    
Buna kad panaudoji. :D
Modestas. 5831    
aisku ne tokias, bet panaudoju :D
Lukrecija 5831    
aš irgi naudoju, mokytojai nieko nesako, parašo komentarą irgi su smailais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
o as ir naudoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
buna :D
Gusta-Fang 5832    
(finger) labiausiai;D
Grįžti į viršų