Bliamb, gal aš ir trenkta, bet man visada tokiu pagailsta, bet ir visada nieko nepadarau, kad būtų jiems geriau. Ši demo tikrai privertė susimastyti, dabar, kai tokį žmogelį pamatysiu, tikrai stabtelėsiu. :)
Dėmesys- - kartais jis yra svarbiausias
Anonimas
5720
BlackCat
5724
uzskaitau
Anonimas
5724
pavykes darbas. +10
Rocknroll
5724
tai kad zmones dazniausiai niekad nepastebi kad kazkam reikia demesio tai tep ir yra nx
Baudziauninkas
5724
Cj suo galvoja " jei paklausysiu dar 5 minutes gal duos koki desrigali.."
Spameris
5724
Tas šuo maždaug "bliat, geriau jau pagrok ką nors normalaus, nes tikrai litų negausi"
Anonimas
5724
:)
|

