"Aš stebuklas, - jūs nepastebėjot?"

2010.05.15 Kava
  • 37
21
romanovas, zalgiris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5252    
Fuksas. LD
Prada 5722    
mldc kad nusipirko zalgiri :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
BURATINAS!!! xD
rip 5849    
beprotis ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Netyciukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
o kas jis toks ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
#15 nepamiršk, kad jeigu ne jis, jūsų Žalgirio turbūt nebebūtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
bybys gal dar ir kietas romanovo, o daugiau iš jo kietumo tai 0, pajacas Lietuvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
#13 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
patinka man Romanovas, per TV laidas gerai pakalba su žurnalistais, neeilinė persona.
Plektruda 5881    
Buratinas tu, o ne stebuklas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
durniukas tu , nesupranti , tai ir nekalbek .x
graffitis 5881    
pamatysit, po sekanciu varzybu Salenga atleis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
dar vienas gaidys emigrantas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
dejau as ant tos jusu lietuvos ir lietuvos krepsinio vapshe, zaist nebemoka krw, pries 20, tada tai kasis buvo o dabar..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
dejau as ant to zalgirio jusu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Čia jo frazė ir visai ne apie Žalgirio išgelbėjimą. Nežinot konteksto, o komentuojat ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Nu cia tas pats kas istraukt lavona is po zemiu, prievartaut ji ir sakyt as ji prikeliau! Nu taip, gerai, iki siol egzistuoja zalgiris, bet koks skirtumas kai toks avigalvis jo savininkas.
giedriuxxx 5882    
Nu tipo jis zalgiri isgelbejo ir jis stebuklas :D rofl nejuokink :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
kas cia per slamstas
Grįžti į viršų