Selas turi savo stiliu turi belenkiek lt :) tik gaila, kad snukutis i arklio subine uznesa ;)
Kiekvienas turi - Savo gestą
Anonimas
4653
Anonimas
4655
Selas nebutu Selas, ko is jo tiketis
Anonimas
4655
lietuviai savam stiliui,butu paprastas zmogus visi komentatoriai an jo stumtu,nk nepasakysi,siknalaiziu tauta ir tiek.
Anonimas
4655
#1 kiekviena zingsni komentuoja, bet savo apgailetino gyvenimo nemato
Anonimas
4656
Jus tam selui jauciu ir pimpala nuciulptumet... Genijei krw...........
|

