#3 Sako angelų... 5-6 klasėj istorijos pamokos prasidės, galėsi apsišviest.
Pirmoji pasaulyje asmenukė - Su selfiestick
Anonimas
3993
Anonimas
3998
#4 Tamsta hyperrealistas visai humoro jausmo neturit... :D
WarSeal
3999
#3 Cia gi Lietuvos-Lenkijos sparnuotieji husarai
Anonimas
4000
Tais laikais telefonų nebuvo
Anonimas
4001
Tais laikais nebuvo.... tokiu laiku su angelais ant zirgu aplamai nebuvo xD Aisku gal ten apranga xD
Anonimas
4001
Cha negali būt :O
Anonimas
4001
tikrai negali būti, nes tai laikais telefonai buvo be kamerų jai ka:):)
|

