Ko nežinai - dėl to ir širdies neskauda

2010.08.01 dZelly
  • 46
21
nezinai,sirdies,neskauda







Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
Kedainiai cia masteriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
o gal ji nori, kad ją matytų :o)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Čia šiauliai, net parašyta millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com svetaineje yra, kad šiauliai čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Gabrielita, koks medžio vardas? :D
Nuotraukos nėra
leeji 5802    
bln tai nuikit pas ta boba ir parodikit jei sita foto, ir nufilmuokit tai. va acai tai bus demotyvacija jai :D beto ispresim gynca kur padarita sita nuotrauka, nes kaskas irodis savo tiesa :)
Spameris 5803    
Ką blet pisi protą, aš tam medyje praktiškai pirmus 3 metus daugiau būdavau nei ant žemės, Bybiazdonys čia! Nu koks blet skirtumas kur...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nepykit bet cia tikrai silainiai, esu cia buvus ir ta medi pazystu :D
cucu 5804    
visur tie blokai vienodi ;p
Nuotraukos nėra
dZelly 5804    
galit nesipykti, čia šilainiai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
eikit mažeikiai :D
šiauliai čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
mažeikiai pavaro. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Debilai Mažeikiai če .;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
koks skirtumas tegu plauna :) as ir taip galeciau bet kad poto spoksotu visi tai nx o jai neziuretu tai zjb butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
pietiniam cia prie akro man atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
nu ir kas, kad mato? px gi. ;D
Vyncas2 5805    
Man ir taip atrodo: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
šiauliuose kažkur:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
e kur cia ta nuotrauka daryta ? :D
Nuotraukos nėra
Not4You 5805    
buwo kazkada jau...
svajus 5806    
Pas mus name irgi budavo tokiu ploveju :D Galvoja tipo gyvena 7 aukste ir niekas nematys kad plauna langus nuoga :D
Grįžti į viršų