#8 :D
|
Anonimas
5584
Anonimas
5736
mes visi vieningi :)
Anonimas
5736
Nėra ko stumt bet ten gyvent nenorėčiau :D
Anonimas
5736
ah tas lenkiškas pavydas...
Spameris
5736
#4 Ne, pirmas buvo klaipėdietis.
Anonimas
5736
O nafik čia stumt,gi mes Lietuva vieninga,neverta stumt :)
maxma
5736
Bybys, o ne širdis : D
Spameris
5736
Cha, pralaimėjai, duok šen 100 litų.
Anonimas
5736
Šūdas ne sviestas kaunas ne miestas
|

