Aš žinau kur tu slepi - savo cigaretes.

2011.05.20 Maniak
  • 50
21
nepilnametis,slepia,cigaretes,uz, pasto, dezuciu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4968    
Nihrina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5206    
raktus cia slepiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Mano pazystamas taip slepia cigaretes kol ju buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
as niekada neslepdavau tenais sigareciu :D
ir 2 buto dezutes nera nes per daug visi dedavo daiktu kad nou tevu paslept :D
Victushka 5515    
#16 Lipdukų su nr. 2 nebeliko tai neužklijavo xD Arba visa šita dėžė yra antro buto xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
ei. kodėl nėra antro buto dėžutės? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
mes ir sulioj turim slaptu vieteliu... ;D
Nuotraukos nėra
netavareikals 5515    
#10 Ne tik tu degradas, bet ir tavo motina degrade, jai tokem pacukui rukyt leido.
Nuotraukos nėra
ReBorN 5515    
#10 Galėjai ir nesigirti, nes tikrai pasirodei kaip degradas...
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5515    
#10 Tai tu esi degradas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
ciza sako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Aš 12 metų prie motinos su cizą burnoi lakstydavau , tik paregdavo ir vsio. FUCK YEAH. ;]
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5516    
Ne tu vienas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
nerukau cha cha cha
Spameris 5516    
Atsiprašau, negirdėjau klausimo per savo kvėpavimą sveikais plaučiais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Tašėj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
ne visų tėvai nesugalvoja nelįst žiūrėt. Tarkim pas mano tėvus namie nebuvo jokio pruvatumo. Ir aš tikrai nepededu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
vaiku demo
puukis4 5516    
#1 sumanumui nėra ribų (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Nežinai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
o kam jas slepti? ;D as kai rukiau anksciau tai jos visalaik guledavo striukes kisenei. Tevai net nesugalvodavo ten ilist paziuret :)
Grįžti į viršų