LineAge II - Jeigu esi 78lvl Dwarfas tai tavo mergina atrodo būtent taip

2009.11.30 Test
  • 275
67
l2,lineage, 2,dvarfas,mergina,ranka,smaukalius







Nuotraukos nėra
Anonimas 5039    
kas rasit kontaktinkit as zinkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5039    
zinkis dingo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
#64 kaip gerai kad prisipazinai... xD
Nuotraukos nėra
luckyss 5545    
Nebutent dwarfas :D ypac kai ant BFDR turejau 75lvl HUMAN adventurer
Zygiukas 5625    
uztat sita pana wisad duoda,niekad neatsisako :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
three words : lopai geimeriai smaukaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
turi jie tas panas ir normalias... mano bx losia ta l2 ir jo pana tikrai ne ranka :) ten geras grajus..
Nuotraukos nėra
paparacis 5719    
xD
edgarito 5720    
jeigu esi 78lvl dwarfas ,reiskia turi daug adenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
tai demotyvuoja turiu draugu kurie lose ta lineage ir piso normalias panas :D svarbiausia kaip pats zmogus atrodo taip kad ce nereik pist proto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
grazi tavo pana ;D gal pakviesk i pasimatima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
helldude 5823    
prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
oj cia tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
:D
pizee LOOOOOOLL xD
cia taip juokinga xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
;OOOo* cia jauciu visi is L2-Javos (bulgarai, graikai ir pns.) seniau nolifinau.....
P.S. aciu dievuj, kad meciau ; ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
didziausia dauguma sudaro bulgarai ,graikai,rusai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#47 klysti. Rusai dėl L2 vpš pamiše , beveik visi ten prie jo tūno , taip pat ir visokie lenkai , korejiečiai , ispanai , portugalai turi nemažą l2 bendruomenę. Nors aišku Lietuviai ir Rusai sudaro daugumą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#47 Lietuviai? Cia matyt sarkazmas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#46 Nebijok, neuzvaldys, nes tik lietuviai ir telosia ji.
Nuotraukos nėra
pybodis 5872    
Pažiūrejau pusė šito tinklapio lankytojų lineageriai.Jau l2 tuoj visą pasaulį užvaldys
Marko 5876    
Taip buna tik low rate servuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
ziuriu cia nervuojasi tik tie kurie zaidzia ta L2 :D matyt teisybe pasake tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Bajeris lieka bajeriu, bet realiai į kitų žmonių gyvenimus kištis nereiktų. Kai kurie l2 ir žaidžia dėl to, kad susikniso gyvenimą, ir l2 nebūna to priežastis, jo metimas irgi ne sprendimas, patiems žmonėms reikia kažką keisti, jeigu nori pradėti kitaip gyvent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
žaisti geimus ir turėt merginą/žmoną dar nereiškia, kad nežaidžiant geimų būtų tas pats. Pažįstu daug žmonių, kurie žaidžia ir turi merginas, kurias susirado pačiame geime. Faktas tas, kad nežaidžiant tų geimų viskas būtų visiškai kitaip, ir net jei tie žmones sugeba kažką susirasti, tai tikrai ne REALIAI savo iniciatyva.
LossArcher 5902    
Lol game neverts lost ajsq jei nori no liferiu tapt tai siuskis ( . )( . )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
pieva - tikiu kad desne ranka turi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
vaikam.. bent zinot ka reiskia no lifer?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
l2 noliferiu geimas ir visi tai zino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
o jaj elfas tai 2 panas turesi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Turiu vaikina, kuris pradejes su manim mete l2 B) bl, jei turi mergina, tai manau laiko daugiau turi skirti jai, o ne kompiuteriniams zaidimams :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
turiu mergina losiu l2 kur cia problema? nevykes pokstas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Teisybe liejas pre krastus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5959    
reikru pridurt (global x1) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
bet tj ziuriu ir mozoliu ant rankos matosi :D matyt ft autorius lb myli savo mergina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Nu ble zaidziu as ta l2. turiu ta 78lvl ir sub turiu, bet tj turiu ir pana ir dukra su ta pana... jej tu toks nevykelis kad nesugebi panos susirasti tj tau nepades net tj kad mesi l2...
dzokeris 5964    
as losiu l2 ir turiu merga viskas ore rankos nereik naudot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
blt geraj kad l2 nelosiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
žiauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
sittas geras ;D
Nuotraukos nėra
karolukas357 5985    
gal kas paiškintų?
Lijanelea911 5986    
o mano jau 85 ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
o as esu merga kuri zaidzia l2 ir mano vaikinas neatrodo kaip bananas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5999    
zaidziau l2 susiradau panele nebezaidziu l2. esu sutikes nemazai zmoniu kurie zaidzia l2 ir turi paneles, zmonas. bet tie nepilnameciai tai ir varo i kuloka o ka jiem daryt. akiniuoti spoguoti, paakiai pajuode. kokiai merginai toks patiktu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
:D delnauskaite :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
Kuri cia Delnaviciute ar Kulokaite?? Svajojiu tik apie --> ( \i/ )
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6013    
Dymon vadinas dar nepasiekei 78 lvl arba jau esi aukstesnio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6013    
As zajdziu l2 ir turiu merga! O jai tu toks lopas kad mergos nesugebi susirast, tai....
(50-67)
Grįžti į viršų