Pripažink, - Juo tiki labiau nei bet kuriuo teisėju

2011.09.08 manamana
  • 341
13
sportas, kasis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5242    
geriausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
as jo nemegstu,jau perdaug pasikeles pasidare. ir daug klaidu daro komentuodamas. geriausias shiuo metu Nalivaika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Jis giria lietuviu ringtinę be perstojimo.Ir tai parodo jo patrijoškuma,ir meile LIETUVAI! Beje niekas jo nemėgtu ir jo neklausytu jai jis stumtu ant LT ringtinės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#9 dar pakalbesi gausi i burna viena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
6# Jam patinka krepšinis ir viskas aišku tada. Aš galėčiau irgi kalbėti ir kalbėti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
joa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#3 , prisidesiu prie tavo nuomones :) .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
bet kaip jam nenusibosta tiek laiko kalbet krc kelias valandas varo be sustojimo . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
mane nervina jo pagyros lt team, kai lt prameta sako, super sudetingas metimas, o kai uzsienis prameta super sudetinga tada tyli, valanciuna kaip giria tai isvis uzpiso jau
naktigonex 5402    
#3, pritariu. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
istiesu vien jo balsa girdint jaukiau daros :))
Nuotraukos nėra
aDvanTage 5402    
Kur cia demo?
Grįžti į viršų