Nesišaipyk taip dažnai, nes kažkam gali nepatikti tavo dantys... :D
|
Anonimas
4303
Anonimas
5541
Pz Erne ;D
ne_viskasgerai
5757
patinka!!!
Anonimas
5760
todel ir sypsokimes =))))
Anonimas
5760
Draugu su kuo cia kalbi? :D
Anonimas
5760
ka cia darai?i :D
Anonimas
5760
sita uzskaitau
Anonimas
5760
erne;D
Anonimas
5760
pazystu sita panele :D
Anonimas
5760
čia tipo: brangusis,,aš tavo mašiną...palikau ežere..xixixi ;D
Anonimas
5760
issimylejau :D
Anonimas
5760
demo gera lb bet jau buvus ne karta ;)
gabsius112
5760
O man visu zmoniu sypsenos yra ir grazios ir mielos :)
Anonimas
5760
#2 man mieliau i kokio vyruko sypsena butu paziuret ;]
Anonimas
5760
5 kartus sita demo maciau
|

