Nesipaaaaarinkit jus BMW pacaniokai viskas bus gerai. As suprantu kad yra ir normaliu vairuotoju BMW bet TIKRAI ne visi
Pradėjau tikėti pasaulio pabaiga, - kai BMW automobiliai pradėjo praleidinėti žmones per perėją.
PonasVladas
5162
Kapsukas
5162
tie kas varo ant bmw, reiskia nera vairave bmw
Algimantas Korsakas
5163
daug geriau skambetu, ,,pradejau tiketi pasaulio pabaiga, kai pamaciau jog prancuzu gamintos masinos vaziuoja be gedimu''...
Anonimas
5163
turint omeny, kad jam dega raudona, tai ir taip per toli užvažiavo, tad nieko čia įspūdingo
Anonimas
5163
bmw gaidys ir tu gaidys vsio no bazar
Anonimas
5163
Tikrai keista :O
Anonimas
5163
Statistika ir stereotipai iš niekur neatsiranda. Šiai dienai BMW markės automobiliai yra dažniausiai patenkantys į avarijas. Taip, kad nereikia kalbėti nesąmonių, kad kitų markių automobiliai vairuoja daug "nežmoniškiau" negu BMW. Avarijos nekyla dėl tvarkingo ir pavyzdingo vairavimo. Čia turbūt tiktų tas posakis - būdami įsikibę į vieną "daiktą", nenorime girdėti prieštaringų faktų, kurie dažniausiai būna teisingi.
Anonimas
5163
Šiaip čia BMW ne prie perėjos, o jau ant perėjos stovi. Tai nevykėliai #2 ir #3 prieš komentuodami #1 komentarą įdėkit šiek tiek logikos į savo mąstysenas, gal suprasit apie ką kalba eina.
Anonimas
5163
oba kai bmw pacukai susinervino :D
Anonimas
5163
tas tadas tai toks kausas kad net graudu:D
Anonimas
5163
sudo kruva ne demo..
Anonimas
5163
bet lopai tai stopdv jau buvo lygiai tokia pat demo
Anonimas
5163
taip cia pereja ziopliau ;) nemaciau nei vieno BMW, kuris nepraleistu pesciojo... debiliska demo...
Anonimas
5163
#1 O tai cia ne pereja ane?
Anonimas
5163
Nevykeli ce pereja ir yra :)
Anonimas
5163
Tai ir foto galejai idet kur prie perejos praleidzia.
|

