Kas ymete mano foto cia :D
Visos moterys gražios, - tik ne visos pakankamai protingos, kad atrodytų gražios
Anonimas
3641
Anonimas
5569
nera negraziu moteru tik snabso tankiai per mazai buna
Anonimas
5569
#21, o man strazdanos ziauriai grazu :)
Anonimas
5569
Jeigu mergina paveldėjo didoka nosį, mažas akis su baltomis blakstienomis ir plonas lūpas, taigi, Kristina, mityba nepadės, kad ir kiek lieknėtu mergina ji nesumažins nosies, o jeigu turi omenyje kūno groži, ne veido,tada žinoma, daugelis merginų gali turėti gražią figūra. Pavyzdžiui aš esu strasdanota, ir ka? Aš mityba nieko nepakeisiu, žinoma nenuleidžiu rankų, balinu veidą naturaliomis priemonėmis, bet išnaikinti visko neįmanoma.
Anonimas
5569
jei yra pinigų tai ir yra grožio.
Anonimas
5569
Jei yra proto bus ir pinigų.
agneta_666
5569
Man feisbukininkų komentarai patinka xD
anonimas
5569
#13 nesirauk pries ji jis yra internautu mafijos bosas :D
kristal
5570
Vau gražu ;) retai kada pataiko apie moters grožį ir protą ;)
puukis4
5570
+
Anonimas
5570
#12 Dar pasakyk, kad tavo pana ir tu čia abu kartu rašinėjate, kad čia taip pradėjai kelt bangas ? :D
Anonimas
5570
9# duhas duok kontaktą, atpisiu snukį ir bus gerai.
Anonimas
5570
Kristute, jeigu tu turi omeny prisiziurejima tai tinko dejima ant veido, tai jo jau geriau neprisiziurejus man ir protinga, negu tinkuota debile. :)
Anonimas
5570
#7 Klaviaturos kaubojus, baisia bijau.. :S
Anonimas
5570
6# sutikčiau tave - išdaužyčiau snukį, bet kur ten tave rasi...
Anonimas
5570
#5 Pasiputus kale, tu nei pro , nei pinigu , nei skonio neturi. :)
Anonimas
5570
gal kažkiek tiesos ir yra. bet proto neužtenka kad atrodytum graži, reikia pinigų ir skonio. :)
Anonimas
5570
tiesa
heiko
5570
netiesa
Anonimas
5570
tiesa.
Anonimas
5570
Būtent
|

