Savaitę prieš informatikos egzaminą pliekiau WoW. Egzamino balas - 91. Davai bl įrodykit, kad WoW trukdo egzams.
World of Warcraft - 90% neišlaikytų egzaminų priežastis
Anonimas
4844
Leene
5783
Anonimas
5837
As ant egzaminu sesija kaip tik prasitesiu si zaidima. Padeda nuimti stresa po bemiegiu studijavimo naktu ;)
Anonimas
5844
Aš net nelošęs, tik Mu-Online :D
Anonimas
5844
Bukina dėja bet ne tik vaikus. o tai labai liūdna..
Anonimas
5845
Linegae II 110% neišlaikytų egzaminų priežastis :D
Anonimas
5890
ne tik wow, bet ir visi kiti zaidimai bukina vaikus, atima laika ir pan. ziurekit placiau :)
Anonimas
5905
perdedat smarkiai :D bet juokinga :D
Anonimas
5934
Netiesa ^^ Viska issilaikiau ;D
Anonimas
5972
tikra tiesa ;)
Anonimas
5999
Nelosiau ir nelosiu, No-Liferiai xD
Anonimas
6019
nei pridesi, nei atimsi. Teisybe
Anonimas
6025
Edvinas1 sutinku ;D
Anonimas
6042
Geras zaidimas ;)
Anonimas
6043
O like 10% Lineage2
exit
6045
tikras narkotikas x_x
giedriuxxx
6045
true true :) mano klasiokas maniakas ant wow tai ir islaiko ant saru :)
|

