VOKETIJA :)
Pašauk "ej, žmogau"... Niekas neatkreips dėmesio - Pašauksi "ej, byby" nusigręš pusė žmonių
Anonimas
5227
Anonimas
5825
Taiklu;D
Anonimas
5839
;D
Anonimas
5846
:D
Anonimas
5860
#10 Eik lauk, ruse. Fu, smirdi.
Anonimas
5860
ьфтфг
Anonimas
5860
AS IRGI TAIP
Anonimas
5866
geras ;)
Dizzee
5866
Taip išeina, kad čia visi bybiai :D
-Viktorija-
5866
#4 Aš ir taip manau :D
Gusta-Fang
5868
;D
Anonimas
5868
kas tiesa, tas ne melas:D
Anonimas
5869
galbut atsigres? nes jie ir taip jau nusigreze(nusisuke) bet mintis super
Inguleee
5869
*Nusigręš
Laukinis
5869
:D
|

