nk jus nesuprantat... :)
Ištikimybė - Tas, kuris daugiausiai apie tai šneka, dažnai pats būna neištikimas.
Anonimas
5554
Anonimas
5630
Deividai. Skandino Zalgiri? :D Gi Moskoliunas gavo kovoti pries Ryta tiktais del BBL taures ir JA LAIMEJO. Tai kaip skandino?
Anonimas
5695
tik buratino mankurtai taip galvoja,mes smegenys ju medines
Anonimas
5695
Idiotizmas, kai laimejus vieninteli trofeju del kurio galejai kovoti, buni isvadintas zuoko kareiviu ir issiustas i LKL vidutinioku komanda.
RYBA
5730
kur storesnė piniginė, maskoliūno ten tėvynė
Anonimas
5731
nevarykite tik ant Maskoliuno...
Anonimas
5732
sita foto tai tikrai nioftemu.... nafik Darius???? tai kad buratinas issi...neja tai jau geriau jo foto idet :D tegu rytas dziaugias kad zalgirieciai gelbeja juos... pernai Kurtinaitis, siemet Maskoliunas.. ;)
Anonimas
5733
ech visada as kartoju taip :D tik kita forma kad zmogus kuris smerkia kita daznai elgiasi kaip smerkiantysis... ir daznai tai pasiteisina
Anonimas
5733
7 8 debilai,nesitam pasauly gyvenat gal ?:D
Anonimas
5733
niekas nieko cia neisdave... krepsininkai, treneriai, asistentai tik keleiviai... siais laikais jie eina ten kur daugiau moka ir sirdies del to neskauda.
Anonimas
5733
Jis visada liks ištikimas Žalgiriui, bet jam darbas irgi reikalingas ;)
Anonimas
5733
kaip dar tokias demotyvacijas praleidzia
Anonimas
5733
rimtai kas cia toks :D?
Anonimas
5733
kas cia toks?
Anonimas
5733
blt atleido ji loxai is zal.
Anonimas
5733
vistiek vita zmogu labai gerbiu :)
EdD
5733
Oj tik nereik zliumbt, patys kalti, buratinas uzstume ant jo tai ir perejo i Ryta...
Anonimas
5733
krw nesekat kasio naujienu gal ?
LabaiKietas
5733
cia jau vapsie foto neprieko
Anonimas
5733
Leidzia daryti prielaida apie demo autoriaus istikimybe:D
|

