#24 O kas daugiau belieka? Negi eisi verkt tuščiu skrandžiu?
Klausyk, dabar negaliu šnekėt!
Anonimas
5166
Anonimas
5177
Pries lietuvos ryta zaidziant dar ir kotletus kept galima :D
Anonimas
5565
#17 ;D
darius022
5569
Geras kadras
baranmod
5575
haha, kažkoks durnelis pagavo kadrą o kažkoks durnesnis jį įdėjo į demotyvacija.lt nors tai nieko nedemotyvuoja :) EPIC FAIL
Anonimas
5575
Tik ginevicius sugeba uz vidurio linijos uzkliut
Anonimas
5575
Uoj tas Vidas tas Vidas...biznierius. Maziau tel kabetu per rungtynes gal ne taip daznai uz vidurio linijos kliutu :)))
Anonimas
5576
#8 veltui taip rasei dabar jis tikrai nesuprato, kad tai buvo sarkazmas. :D
Anonimas
5576
#2 uzjauciu tave
Anonimas
5576
cia demotyvacija?
Anonimas
5576
net ne demo, ne emo, ir niekas isvis
Anonimas
5576
#13 fail tau kelnese. cia vidas ginevicius
Figo1393
5576
zymes gineviciuss :D kas cia per fail
Anonimas
5576
jis moka nukristi jau nukritus, tai vadinama Gineviciaus nukritimu
Anonimas
5576
jis per rungtynes daugiau ant zemes guledavo negu begiodavo :D
Anonimas
5576
Derinys ce koks turbut :)
Anonimas
5576
Ginevicius tai zalgirio legenda :D www.youtube.com/watch?v=f14dSX7K084
Anonimas
5576
#7 tu tikrai supranti, kas yra sarkazmas...
9gag
5576
#6 PWND
Spameris
5576
#4 Aišku rimtai šnekėjo, kas tau žaisdamas kašį ausis kasosi?
kristal
5576
Gera :D
Anonimas
5576
cia rimtai tel snekejo? ar tik ausi pasikase? :D
Anonimas
5576
ar yra koks video apie tai? :D
Anonimas
5576
cia rimtai tel snekejo? ar tik ausi pasikase? :D
hoggizz
5576
:D
|

