Sveikinu - Praradom galimybe vel kada nors tapti eurolygos cempionais

2013.03.08 15:51 beatassasin
  • 4
2
zalgirs, eurolyga







C11 4857    
Šiais metais gal ir nebetaps, tačiau galimybės kada nors tapti niekada nepraras. Žodžiu, logikos nulis tavo demotyvacijoj.
Tomax 4857    
Eik geriau namų darbus padaryk neverkęs vaike ;)
Grįžti į viršų