Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto

2010.02.03 rastaman
  • 262
41
ziema,moteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4954    
Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Patas geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
toopinis :D
AnimeShifter 5884    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
dupciuka skauda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
visada galit tapti gėjais ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
geras, geras :)
Nuotraukos nėra
BoXiX 5981    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
Ka uzpisa, o ka papisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
ka uzpisa ka ne :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
Ble stumiat ant moterų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid 5989    
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
pyzė geras :D
giedriuxxx 5989    
:D gerai pasakyta :D
remyga 5989    
kas tiesa tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
tikra teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
dahahaha :D
Grįžti į viršų