Kuo greičiau eini, - tuo labiau skauda.

2011.11.28 pukunia
  • 147
11
greitas, ejimas,sutrenkti, koja,skauda, koja,zioplas, zmogus,sukaposiu, stala







Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
man taip buva tai visa koja istinus buva pora savaiciu pavaiksciot negalejau ir dabar nepalankstau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
Thnx captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
patyriau, jau visa menesi skauda:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
Vien nuo to paveiksliuko pirštą skaudėt pradėjo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
blem man visad taip buna negaliu :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
Jokubas loxas jo pristai kreivi jam neskauda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
3 paveiksliukas labai skaudziai atrodo :x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
Sveiki mieli Lietuviai brolei ir sese labai prasau jusu pagalbos palaikintik sia nuotrauka. Aciu!www.facebook.com/photo.php?fbid=245467608850580&set=a.238420329555308.62598.153710428026299&type=1&theater
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
its a packman!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
buna buna, arba kai alkune per ta viduriuka trenki i koki kampa tai visa ranka atem :\\
Grįžti į viršų