PATALPINTI

- Brangusis, aš tau netrukdau? - - Ne, esu už vairo, kažką norė...

2010.05.07 mama
  • 205
19
- Brangusis, aš tau netrukdau?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
...jai pasakyti ?.... aš jau danuje brangioji... sakyk viską ką norėjai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Daba bijosiu skambint :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
electrical, tie rastai reiskia kad ji jaunavede
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
žiaurus
Kristea 5871    
Kai žiauriai,,, ;//~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
kai žiauru.. o ant moters rankos nupiešti raštai rodo, kad ji dar ir sužadėtinė:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
kalbedamas tel buvau padares avarija.. no joke :x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
NU IR NX VAIZDELIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#6 draudziama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#7 cia tu lochas, ciulpi tai ciulpk, bet kitiem cia savo paziuru nekisk
Ernesta287 5891    
#7 bled šlykštu ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
liberman.homo.com cia as o jus visi lochai nes as gejus
Regis 5893    
Kas tiesa, tas ne melas. Blaško ir tai, bet mašinose ir paprastai kalbam, bet tai nedraudžiama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Net ir su laisvų rankų įranga turėtų uždraust kalbėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
nekalbekit telefonu uz vairo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
damn right. uzpisat skambint
Gusta-Fang 5894    
Labai žiauru, bet teisinga..
MeDiN 5894    
Žiauru...
Grįžti į viršų