#14 bubleagny
Pasakė pesimistas
5796
Pasakė pesimistas
5797
Reikia būt optimistais , kad ir kiek gerai visko nežinom , nors bent jau tikim savimi ,. Teisingai Marius pasakė
Pasakė pesimistas
5798
Optimistas žmogus tikintis savo jėgomis .
Pasakė pesimistas
5798
Turbosraige as beje anksčiau įkėliau
Pasakė pesimistas
5798
nemačiau šito