PATALPINTI
#14 bubleagny
Reikia būt optimistais , kad ir kiek gerai visko nežinom , nors bent jau tikim savimi ,. Teisingai Marius pasakė
Optimistas žmogus tikintis savo jėgomis .
Turbosraige as beje anksčiau įkėliau
nemačiau šito
Grįžti į viršų