PATALPINTI

Pasakė pesimistas

2010.08.08 Agnyta
  • 39
17
pesimistas,optimistas







Jaded 5790    
"Reikia būt optimistais , kad ir kiek gerai visko nežinom , nors bent jau tikim savimi ,. Teisingai Marius pasakė " Neretai, tas "tikėjimas savimi" tėra noras gyventi nerūpestingai ir linksmai, be jokios atsakomybės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Pesimistas - gerai informuotas optimistas
Agnyta 5795    
#14 bubleagny
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Va čia tai sutinku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Agnyta duok skype kaip nors.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Statistika tera tik skaiciai - pasake realistas.
Agnyta 5797    
Reikia būt optimistais , kad ir kiek gerai visko nežinom , nors bent jau tikim savimi ,. Teisingai Marius pasakė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#8 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
O visą tai parašė realistas.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Aš geriau turiu informacijos trūkumų ir gyvenu laimingas dešimt metų ilgiau nei daug žinantis pesimistas :D (beje tie dešimt metų yra pagal statistiką apie optimistus/pesimistus...)
Agnyta 5797    
Optimistas žmogus tikintis savo jėgomis .
Jaded 5797    
(Jei motyvuotai) Realistiškai žvelgiant viskas turi gerają ir blogają pusę, bet šiais tamsiais laikais nereikia būti pesimitu, kad suprastum, kad viskas yra iškrype, todėl net ir realistas optimisto akimis yra pesimistas, nors jie patys yra tik tingūs, visą gyvenima norintys paversti didele puota kvailiai.
Jaded 5797    
Pasakė per mežai informuota kvailė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
tare nezinantis
Agnyta 5798    
Turbosraige as beje anksčiau įkėliau
Agnyta 5798    
nemačiau šito
Turbosraige 5798    
Grįžti į viršų