Su tom derpinom ir true story tai neaišku ką čia padarė :D
Legenda grįžta
5168
Šias laikais
5169
Liūdni tie troliai, jei kas ir yra ten originalaus , tai nebent nejuokingi anekdotai su rage faces.
Idijotas
5169
Su rašyba ne kas.
Gali nepasisekti,
5171
#3 Gali būt ir demotyvacijos čia talpinamos, ir motyvacijos, ne be reikalo parašyta DE-MOTYVACIJA
Na va, dabar būsi, kaip visi
5171
Liūdna, jog nesuprantat :/
Bjaurus momentas,
5172
#1 I feel sorry for you bro.
Ne daina, o instrukcija
5172
Tik pakritikuok kažką ir iškart dramos. Ech.
Tas jausmas,
5172
#1 Arba laimi futbolo čempionatą.
Ne daina, o instrukcija
5172
Taip taip, pavydžiu. Žinoma. Neaišku ko, bet pavydžiu. Neverkit tik.
Ir sumąsto daryt šeštadieno ryte
5173
#2 Labai, nes sugebu tvarkytis ne kartą per metus, o kai reikia ir tokių dienų nesureikšminu.
Atgal1617181920212223242526Pirmyn