Gerai pakomentavot, gerbiu
Meilė
5173
Aš norėčiau ilgai besitęsiančių,
5173
#3 #2 Ir kadangi tiek viena pusė, tiek kita nesugeba sutarti, pasaulyje mažėja žmonių /irony
Einam 1 ant 1 ?
5173
#2 Mat kaip. Nesąžininga tada
Šiais laikais
5173
#9 Jei jau nesuprato tai ir neverta aiškint :D
Vienintelis atvejis kai komentarai
5173
Tikrai matosi :)
Ne daina, o instrukcija
5173
#5 Pabandė bachūras populiaria tema pavaryt, masėms skirta kitaip sakant, + pamatė, jog žmonės pasidomėjo juo. Nieko nesigavo, prisvilo pirmas blynas.
Pranešk kam ir ko pavydėt, laukiu.
Nesinaudodamas „Google“
5173
Lengva :)
Ne daina, o instrukcija
5173
#1 Kur ten gilintis? Jokių metaforų, nieko, viskas žodis po žodžio pasakyta aiškiai ir todėl daina prastoka. Dar rimas silpnas, kaip žmonės minėjo. Žodžiu, violetinei armijai, kuriems daug proto nereik ir tiek :)
Šiais laikais
5173
#3 Aleksoto turgui
Prieš atstumdamos draugo prisipažinimą meilėje
5173
#1 Friendzoninima is merginu puses
Atgal1718192021222324252627Pirmyn